Nějaký trapásky

10. července 2007 v 10:58 | Slis |  Všechno možný....
PRVNÍ POLIBEK:JEDNOU ODPOLEDNE JSEM JÁ A MOJE KÁMOŠKA ZAŠLI K MÉMU PŘÍTELI.JEHO PARTA TAM BYLA TAKY A TAK JSME TAM TAK SEDĚLI,SKVĚLE JSME SE BAVILI A NAJEDNOU SE STALO TO CO SE MĚLO STÁT UŽ DÁVNO.POPRVÉ JSME SE POÍBILI.JENŽE JÁ LÍBALA UPLNĚ POPRVÉ A TO BYL PRÁVĚ TEN TRAPAS.MÍSTO TOHO ABYCH CÍTILA SAMA MOTÝLKA V BŘIŠE,POCÍTILA JSEM,JAK MU PO TRIKU STÉKAJÍ MOJE SLINY! VŮBEC JSEM NEREAGOVALA-NEBYLA JSEM TOHO SCHOPNÁ.VŠICHNI SE SAMOZŘEJMĚ S TÉ SPRCHY,KTEROU SEM MU DALA,SMÍCHY POTRHAT....!!!!
Jednou jsem byl se svým kámošem u katedry když v tom jsem si všimnul že má naše třídní na židli svetr!Začal jsem křičet kokešová to je strašná kráva no ta je blbá.Když v tom jsem uslyšel tak mi ho podej!Zasekl jsem se a pomalu otočil a ona za mnou.To byl mazec.Celej jsem zrudnul a moch jsem se utlouct smíchy.raději jsem utekl
ZLODĚJKA:jEDNOU JSEM ŠLA S MAMKOU DO MĚSTA vEŠLI JSME DO OBCHODU A JÁ TAM KOUKALA NA KNÍŽKY O KŘEČCÍCH,PROTOŽE MÁM DOMA DVA A CHTĚLA JSEM SI JÍ KOUPIT.DOVNITŘ ALE NÁHLE VEŠLI DVA KLUCI Z NAŠÍ TŘÍDY .NAJEDNOU MI ZAZVONIL MOBIL A JÁ VYBĚHLA VEN(I STOU KNÍŽKOU)ABY MĚ MAMKA NESLYŠELA.PRODAVAČI SE MĚ UŽ SNAŽILY ZADRŽET,ALE MAMKA ŘEKLA ŽE TO PLATÍ ONA .KDYŽ JSEM SE PAK VRÁTILA A UVĚDOMILA SI,CO SE STALO BYLO MI HROZNĚ!VEČER JEN PŘIŠLA ESEMESKA"AHOJ ZLODĚJKO"PSALI KLUCI ZE TŘÍDY.HRŮZA!!!
Šla sem s kámoškou do krytého bazénu.Těšila sem se,protože tam měl být můj idol.Uviděla sem ho jak sedí s kámoši na lavičce.Chtěla sem se předvést v nových plavkách,tak sem skočila do vody šipku.Rozvázaly se mi oba díly plavek a vyplavaly na hladinu.Všichni se začali smát i můj idol a moje kámoška a já sem co nejrychleji utíkala do šatny.Hrozný trapas!!!
JEDNOU V SOBOTU NAVEČER JSEM SE ŠLA VYKOUPAT.OTOČILA JSEM KOHOUTEK S VODOU A ŠLA SE KOUKAT NA TELEVIZI.RODIČE NEBYLY DOMA A JÁ JSEM SI NEVŠIMLA ,ŽE NENÍ SKRYTÉ OKNO.KTERÉ VEDE PŘÍMO NA HLAVNÍ SILNICI A ZAČALA JSEM SE SVLÉKAT.NAJEDNOU JSEM SE PODÍVALA S OKNA UVIDĚLA KLUKA ,KTERÝ JE NEJVĚTŠÍ KECAL NA ŠKOLE.RYCLE JSEM SE OBLÉKLA A BĚŽELA MU ŘÍCT,A´T NIKOMU NIC NEŘÍKÁ.ON PŘÍSAHAL,ALE STEJNĚ TO ZEJTRA VĚDĚLA CELÁ ŠKOLA.A VŠICHNI SE MI SMÁLI.HLAVNĚ ALE KLUCI LITOVALI, ŽE TO NEVIDĚLI!
jednou jsem z kamaratkou šla do školy a zrovna sme měli tělák.Měla jsem v ruce tašku a ta taška mi zpadla.Na sobě kalhoty který mi byly velky v pase.Spadnul mi tělák a já se ohla pro něj,a kalhoty který mi byly velký tak spadli a kluci co byly za mnou se mohly pochcat smíchy.Nepřálabych to nikomu
Stalo se to ve školce když jsem byla předškolačka byla odpolední pauza a měli jsme spát. Já jsem ležala na břiše a tiše sledovala a poslouchala učitelky. Jedna právě ukazovala druhé svůj nový svetřík a zeptala se jí "A jsem v tom hezká?" A protože když jsem se na tohle řekla mamce odpověděla mi "Jsi hezká jak od záchodu deska" já jsem v té době nevěnovala moc pozornost tomu, že to není nijak povzbudivé a řekla jsem "Vy jste hezká jak od záchodu deska." Jak to bylo trapný jsem si uvědomila asi tak za dva roky poté
Bylo asi 19:30 kdy pro mě přišla moje nej partička!!!A protože sem nevěděla kdo to je a myslela sem si že je to moje sestřenka(měla v tu chvíli přijít)tak sem šla otevřit v kalhotkách naštěstí byli kraťáskový ale se Snoopim no to ale neni vše když sem se oblékla tak sme vyšli šli jsme k jednomu skvělímu ohromnýmu rybníku a tam sme si udělaly ohínek a povídali si.Bylo to skvělí protože sme krály flašku(ta flaška byla od piva)a já sem se líbala s mím Markem.A kluky
napadlo že bysme si mohli postavit stan a spát tam tak kluci došli pro stan.My sme se šli umýt,jít pro spacáky a převléknou se když sme dorazily tak stany byli postaveny před nimy ohýnek a okolo deky.Kluci se koupaly v rybníku samozdřejmě že v plavkách a my je pozorovali pak sme šli si dát spacáky do stanu a tam sme vyděli alkohol.Když bylo asi 3:30 tak sme byli unavený a šli sme spát já byla šťastná protože sem ležela vedle marka a na druhý straně moje kámoška.a v tu noc se to stalo já dostala mences takže byla deka a můj a marka spacák od krve a ktomu Tadeáš a Maty říkaly že sem v noci strašně PRDĚLA takže trapas ale protože je to moje nej partička tak sme na to hned zapoměli a kluci mě pochopili takže v poho jo a s MARIEM doteď chodim!
Minulý rok v létě jsme jeli na školení od firmy. Jeli jsme 4 obchodní zástupci asi 250 km. Na školení všechno proběhlo tak, jak má, potom se tančilo, zpívalo a pilo. Já jediná střízlivá, abych to odřídila domů. Kolega se strašně opil. Na konci školení dostal od šéfa asi 6 kusů dortu pro svoje děti. Když školení skončilo, všichni zúčastnění vyšli ven. Bylo už docela pozdě a tma jak v cigánským sídlišti. Opilý kolega přehlídl chodník, zakopl a jak dlouhý, tak široký, se rozmázl na cestě. Jak držel v ruce dorty, tak si je při pádu rozmazal skoro po celém saku a po obličeji. V první chvíli nevěděl, co se děje. Všichni jsme propadli záchvatům smíchu. Celou cestu domů pak oplzle lezl po kolegyni, která s ním seděla vzadu v autě. Dovezli jsme ho až před barák, začal zuřivě zvonit a když vylezla jeho manželka, tak dostal pár facek a vynadala mu do hovad a mnohem horších věcí. Od té doby jsme ho viděli jenom jednou a když jsme mu to připoměli, tak se hanbou div nepropadl do země.
To jsem tak jednou byla u zubaře. Dělal mi korunku a tak řekl sestřičce, ať mi jenom udělá otisk čelisti a že pro dnešek to bude všechno, co mi budou dělat. Mezitím odešel někam pryč. Když to bylo hotovo, vyšla jsem z ordinace a potkala ho na chodbě. Celá šťastná, že už tu nepříjemnou proceduru mám za sebou, jsem ho s úsměvěm pozdravila "na shledanou". Venku jsem zjistlila, že mám na rtech a kolem pusy zbytky toho nechutného bílého tmelu, kterým mi sestřička předtím vycpala pusu. Mírně řečeno, vypadala jsem hodně odpudivně. Štěstí, že jsem si toho "včas" všimla a neudělala si další trapas v autobuse, kde mě polovička lidí znala!
jednou jsem byla na oslavě u kamarádky a byl tam i můj idol.byla super nálada a atmosféra.za chvíli asi za dvě hodiny po mém příchodu se to stalo. zvedla jsem se že si odskočím a najednou se moje nepřítelkyně začala smát.nechápala jsem čemu se směje a pak se můj idol zeptal jestli jsem to náhodou nedostala .bylo to nečekané měla sem to dostat až zy týden.na kalhotech byla dost velká skvrna já sem se začervenala a šla sem co nejrychleji domů.ještě týden potom byly na mě všelijaké připomínky.můj idol přišel a řekl ať si z toho nic nedělám že to se stává od té doby spolu chodíme a všechny narážky přešly.teď mi jej všechny holky závidí.
KDYŽ JSEM JEL SMĚREM K PLZNI NARAZIL JSEM NA ŠLAPKU KTERÉ SE NEDALO ODOLAT A SKONČILI JSME V POSTELI JAK JSEM BYL NAŽHAVENÝ TAK SE MI POSTAVIL DO POZORU.BYLO TO NÁDHERNÉ ZEPTAL JSEM SE JÍ NA JEJÍ JMÉNO A ONA MI HO ŘEKLA.PAK JSEM JEL DOMŮ KDE NA MĚ ČEKAL MŮJ BRATR.ŘEKL JSEM MU ŽE JSEM POTKAL KRÁSNOU ŠLAPKU A SKONČILI JSME SPOLU V POSTELI ŘEKL JSEM MU JEJÍ JMÉNO ALE TO JSEM NEMĚL DĚLAT PROTOŽE TO NEBYLA ŽÁDNÁ ŠLAPKA ALE PŘÍTELKYNĚ MÉHO BRATRA HRŮZA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jestli jsi tady byl(a) tak plsky klikni :-*

Tady

Komentáře

1 pavel pavel | E-mail | 17. srpna 2008 v 8:09 | Reagovat

mnel jsešm doma slapku kulhavou gitu a ona mne okradla mam u ni 3500kc ale asi uz to zni nedostanu dejte si bacha !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama